Kunnskap-for-bedre-beslutninger_2_7989x3187 (002)

Kunnskap for bedre beslutninger

Fortums porteføljefovaltere overvåker og analyserer strømmarkedet og prøver hele tiden å finne de beste prisene for våre kunder. Velkommen til en smartere hverdag!

HubSpot Video

Fortum har Nordens ledende handelsbord på porteføljeforvaltning

Vi hjelper din bedrift å ha lavest mulig strømkostnader. Dette får vi til ved et godt samarbeid med dere og våre kraftforvaltere som kombinerer forvaltning med fysisk handel.
Les mer
GettyImages-674885036-1

Informasjon om strømpriser

Hva påvirker strømprisene? Hvordan er strømmarkedet nå?
Les mer
HubSpot Video

Hva påvirker strømprisene?

Les mer

Nyheter fra Fortum Bedrift

Slik fungerer strømstøtten for bedrifter

2.12.2022

Strømmarkedet

Slik fungerer strømstøtten for bedrifter

Regjeringen har åpnet søknadssidene for bedrifter som ønsker å søke om strømstøtte for månedene oktober, november og desember 2022. Fristen for å søke er 11. desember. Dette er det du trenger å vite. Bilde: Christoffer van Garderen, Development and ...

Slik blir strømvinteren for bedriftsmarkedet

28.10.2022

Strømmarkedet

Slik blir strømvinteren for bedriftsmarkedet

Hvorfor er strømprisene fortsatt høye og hvordan blir den framover for bedrifter? Vår ekspert gir deg svarene og prognosene.

Fakta om regjeringens strømtiltak for næringslivet

Fakta om regjeringens strømtiltak for næringslivet

Fredag 16. september la regjeringen fram en tiltakspakke som skal komme de mest utsatte bedriftene til unnsetning i strømkrisen. Ordningen «Energitilskudd» har to hovedformål: å hjelpe bedrifter som sliter med å betale strømregningene og å bidra til ...

Sørg for at du har kontroll på det elektriske anlegget

26.08.2022

Strømmarkedet

HMS

Sørg for at du har kontroll på det elektriske anlegget

– Det er lønnsomt å ha jevnlige kontroller av det elektriske anlegget. Da blir vedlikeholdsarbeidet mindre på sikt, og det fører igjen til mindre kostnader, sier driftsleder Fredrik Gaarder i OneCo. Med Fortum Elsikker reduserer du risikoen for ...

– Viktig for oss med en strømleverandør som setter bærekraft høyt

– Viktig for oss med en strømleverandør som setter bærekraft høyt

Gjennom Vålerengas trofaste partnernettverk samarbeider Fortum med Merkur Grafisk. Med opprinnelsesgaranti for vannkraft får familiebedriften på Kalbakken hjelp med å synliggjøre sitt miljøarbeid.

Fortum teamer opp med Vålerenga: En kjærlighetshistorie

Fortum teamer opp med Vålerenga: En kjærlighetshistorie

Det er med mye stolt historie i bagasjen at Fortum nå blir hovedpartner for klubben i sitt hjerte. Målet er et grønt samarbeid – som også skal inspirere resten av byen til å tenke på bærekraft.

Bruker du mellom 100 000 kWh og 10 GWh?

Kontakt vårt Account Management team

jensen

Christer Jensen

Account Manager
christer.jensen@fortum.com
+47 922 89 390

tkj

Thomas Kolstad

Senior Account Manager
thomas.kolstad@fortum.com
+47 900 33 280

ct

Christoffer Trøbråten

Senior Account Manager
christoffer.trobraten@fortum.com
+47 920 16 905

mw

Martin Wiker

Account Manager
martin.wiker@fortum.com
+47 463 21 220

jw

Jørgen Winge

Sales Manager
jorgen.winge@fortum.com

Bruker du over 10 GWh?

Kontakt vårt Key Account Management team

bilde_-_pertti

Pertti Mantynen

Customer Relationship Manager
pertti.mantynen@fortum.com
+47 917 21 418

download

Daniel Lega

Business Manager Large Enterprise Norway
Daniel.Lega@fortum.com
+47 948 72 777

kim

Kim Roskifte

Key Account Manager
kim.roskifte@fortum.com
+47 404 94 731

Espen Klaesson

Espen Klaesson

Senior Key Account Manager
Espen.Klaesson@fortum.com
+47 476 69 248

Lurer du på noe?

Kontakt vårt Service Management team

fotobaren_day3_0171

Marius Riis Amsjø

Team Leader Service Management
marius.riis.amsjo@fortum.com
+47 934 61 395

aug-08-2019_04-00_pm_3_

Keyvan Farshidjam

Service Manager
keyvan.farshidjam@fortum.com
+47 412 43 088

bilde_ingrid

Ingrid Cecilie Granas

Service Manager
ingrid.cecilie.horn.granas@fortum.com
+47 909 27 817

Tor-Finn Vagslid

Tor-Finn Vagslid

Service Manager
tor-finn.vagslid@fortum.com
+47 958 83 691

profilepicturev2

Aleksander Halvorsen

Service Manager
aleksander.halvorsen@fortum.com
+47 482 83 632